Alper Emlak İletişim

Alper Emlak : Hakkımızda

Alper Emlak; Samsun - Sinop Karayolu, 21.km de, Samsun'un Atakum ilçesinin Altınkum semtinde bulunan bir emlak firmasıdır.

Sektöre girdiğimiz günden itibaren müşterilerimizi, dostlarımız olarak görmeyi kendimize kural edinmiş, ve yaptığımız ticaretlerin hepsinde bu kurala sadık kalmış bir firma olmaktan onur duyuyoruz.

Emlak sektöründe alışılmışın aksine gerçekleşen bu tavrımız, bizi Samsun bölgesinde bulunan mevcut emlak firmalarının yanında farklı bir konuma getirmiş olmasının ve bu farkın müşteri ağımızı genişletmesinin de desteği ile birlikte, 1000'in üzerinde pörtföy ilanı ile Samsun'un en geniş ilan arşivlerine sahip firmalarından biri olduğumuzun siz değerli ziyaretçilerimizle de paylaşmak istiyoruz.

Biz bu sektöre girerken bulunduğumuz ve doğru olarak gördüğümüz çizgiden sapmadan, her zaman müşteri memnuniyetini ve dostluğunu ön planda tutarak, bunun yanında, ihtiyaçlarını, olabilecek en olumlu gayrimenkul çözümleri ile karşılamak adına elimizden geleni 14 yılı aştığımız şu süreçte yaptığımızı ve ilerisi içinde bu tutumlardan uzaklaşmadan aynı gayreti göstereceğimizi söyleyebiliriz.

Emlak Alım-Satım hakkında internet sitemizde bulunan ilanlar tüm pörtföyümüzü oluşturmamak ile birlikte, ihtiyaçlarınız doğrultusunda gayrimenkuller için 0362 457 62 96 numaralı sabit telefondan veya 0532 297 95 72 numaralı cep telefonundan bizlere ulaşabilirsiniz...


Adresimiz:
İncesu Yalı Mah. No: 161
Atakum / Altınkum / SAMSUN

Telefonlarımız:
0362 457 62 96
0532 297 95 72
Bizden Haberler
Site Duyuruları